Čau visiem! Mūsu plānā 30. un 31.jūlijā ir ieviesušās izmaiņas, jo pārcelsim savu svinību vietu, iepriekšējā kempinga saimnieka cūcibas dēļ.
Tātad plans ir šāds:
8:00 – 8:30 pulcēšanās pie Berģu Depo
~`9:00 satikšanās vieta pie Sēnītes
~ 9:15 satikšanās vieta Siguldā pie krodziņa Bucefāls
~10:00 ekskursija Līgatnē pa Padomju laiku bunkuriem. Cena – 6 eur no pieaugušā, 4,2 eur no bērna. Ekskursija ilgums 1,5 h,
~12:00 Apskatamies Cēsu Livonijas ordeņa pili. Cena – 3,6 eur pieaugušajiem, 2,5 eur bērnam. Mēģināsim arī sarunāt kopēju bildi ar mašīnām pie Cēsu Jaunās pils. Ja būs vēlēšanas, tad varam dot arī brivo laiku pēc tam vecpilsētas apskatei.
~ 15:00 ekskursijas ar gidu uz pazemes ezeru, Upes alu, Elles bedrēm, Vējiņu pilskalnu Straupē.(pieaugušajiem – 3 EUR, skolēniem un pensionāriem – 1,50 EUR); Lūģums paņemt lidzi gumijas zābakus.
~ 16:30 dodamies uz Ligatnes pārceltuvi ( jārēķinās gan ,ka tur laiž virsū tikai pa 2 mašinām, tāpēc visi draudzigi varēsim viens otru gaidit.) Cena par vienas mašīnas pārcelšanu 3,50 eur.
~18:00 Ierodamies viesu namā Ilzītes, Augšlīgatnē. Būs pieejams pirtiņa,s dīķis, bērniem spēļu laukums. Gulēšana 4 istabiņās, kopā 16 vietas, kā vienmēr priekšroku dodam ģimenēm ar maziem bērniem. Pārējie varam gulēt teltis vai mašīnās. http://viesunamiem.lv/ilzites
Līdzi ņemam visu, ko gribam ēst un dzert.
Viss kempings būs mūsu rīciībā.
Nākamā dienā,kad izguļamies, braucam mājās.

Paldies par sapratni!

Dalīties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *