Nu tā izskatās,ka lielākais vairākums ir par 31.oktobri! Nevilksim baigi visu garumā, lai varu pierezervēt viesu namu.
Plāns jau man ir izdomāts:
12:00 – 12:30 tiekamies pie “Sēnites”, braucot uz Siguldas pusi, tad labajā pusē, nobraucot no tiem viaduktiem, tur ir stāvlaukums, tur tad ari tiekamies. Mārtiņ, vai varētu ar tevi sarunāt ,kur jūs tiekaties visi Rīgā?
Tālāk dodamies uz Inčukalnu Jauno jātnieku skolu, lai varu izvadāt Jūs ekskursijā pa vienu no lielākajiem un labākajiem zirgu staļļiem Latvijā. Neaizmirstat paņemt lidzi ari kādu kārumu zirgiem:) Ja ir vēlme bērnus pavadāt uz ponija, tad dodat man ziņu.
Pēc tam dodamies uz Siguldu uz Livonijas ordeņa pili, lēnas pastaigas, apskate, kā ari aktivitātes ar lokšaušanu, šķēpu mešanu, iepējams ari šaušanu ar arbaletu( Ja viņiem būšot uz to laiku jau atvests)
NU un paša vakarā jau ari pasēdēšana viesu namā “Vālodzes”, iešana pirti un tad jau kaut kad nakti visi varam draudzigi doties pa mājām:)
Papildus izmaksas vienigi būs ieeja pilī, jo nezinu cik jūs precizi katrā mašinā būsiet cilvēku – pieaugušie 1,42 eur., bērni 0,71 eur.
Un lūdzu, laicigi, tad ari uz manu kontu pārskaitit 15 eur par mašīnu, lai varu samaksāt par viesu namu un aktivitātēm pārējām. Madara Braslava, LV78HABA0551007392147 ( lūdzu norādiet mašinas numuru un vārdus )

Līdzi ņemam arī groziņus kopīgai vakara pasēdēšanai!

Ja kādi jautājumi, tad droši rakstiet mums!

Dalīties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *